![Εκδρομή Πανηπειρωτικού Συλλόγου στην Ζάκυνθο](http://www.ipeirotes-agriniou.gr/wp-content/uploads/2022/10/38584-739x675.jpg)
Εκδρομή Πανηπειρωτικού Συλλόγου στην Ζάκυνθο
Στις 8 και 9 Οκτωβρίου ο Σύλλογός μας πραγματοποίησε εκδρομή στο όμορφο νησί της Ζακύνθου. Ξεκινήσαμε νωρίς το πρωί του Σαββάτου με προορισμό την Κυλλήνη απ’ όπου πήραμε το πλοίο για τη Ζάκυνθο.
Στις 8 και 9 Οκτωβρίου ο Σύλλογός μας πραγματοποίησε εκδρομή στο όμορφο νησί της Ζακύνθου. Ξεκινήσαμε νωρίς το πρωί του Σαββάτου με προορισμό την Κυλλήνη απ’ όπου πήραμε το πλοίο για τη Ζάκυνθο.