![ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 19-20/3/2016](http://www.ipeirotes-agriniou.gr/wp-content/uploads/2016/03/DSC09100-1080x675.jpg)
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 19-20/3/2016
Ο Πανηπειρωτικός Σύλλογος Αγρινίου Νομού Αιτωλοακαρνανίας στις 19 και 20 Μαρτίου πραγματοποίησε την εκδρομή του στη Μακεδονία με όλους τους συμμετέχοντες να μένουν ενθουσιασμένοι και γεμάτοι εντυπώσεις.
Ο Πανηπειρωτικός Σύλλογος Αγρινίου Νομού Αιτωλοακαρνανίας στις 19 και 20 Μαρτίου πραγματοποίησε την εκδρομή του στη Μακεδονία με όλους τους συμμετέχοντες να μένουν ενθουσιασμένοι και γεμάτοι εντυπώσεις.