![ΕΤΗΣΙΟΣ ΧΟΡΟΣ 2024](https://www.ipeirotes-agriniou.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2616-2.jpg)
![ΕΤΗΣΙΟΣ ΧΟΡΟΣ 2024](https://www.ipeirotes-agriniou.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2616-2.jpg)
![ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΡΤΟΚΛΑΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝ ΙΩΑΝΝΙΝΟΙΣ](https://www.ipeirotes-agriniou.gr/wp-content/uploads/2019/01/ag-georgios-ioanninon-600x675.jpg)
ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΚΑΙ ΑΡΤΟΚΛΑΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝ ΙΩΑΝΝΙΝΟΙΣ
Την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 17:30 θα τελεστεί στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου εσπερινός μετά αρτοκλασίας επί τη εορτή του Αγίου Γεωργίου του νεομάρτυρος του εν Ιωαννίνοις.
![ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2024](https://www.ipeirotes-agriniou.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_2583-1080x675.jpg)
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2024
Στα γραφεία του Συλλόγου το Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024 και παρουσία πολλών Ηπειρωτών αλλά και φίλων του, ο Πανηπειρωτικός Σύλλογος Ν. Αιτ/νίας έκοψε την καθιερωμένη βασιλόπιτα.