![ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2017](https://www.ipeirotes-agriniou.gr/wp-content/uploads/2017/03/Ioannina_liberation-1.jpg)
ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2017
Ο Πανηπειρωτικός Σύλλογος Αιτωλοακαρνανίας διοργάνωσε τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου εκδήλωση αφιερωμένη στην 104η επέτειο από την απελευθέρωση των Ιωαννίνων και όλης της Ηπείρου το 1913.
Ο Πανηπειρωτικός Σύλλογος Αιτωλοακαρνανίας διοργάνωσε τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου εκδήλωση αφιερωμένη στην 104η επέτειο από την απελευθέρωση των Ιωαννίνων και όλης της Ηπείρου το 1913.
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο ετήσιος χορός του Πανηπειρωτικού Συλλόγου Αγρινίου, το Σάββατο Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2017, στην αίθουσα «ΠΥΘΑΡΙ» (Γιαννούζι Αγρινίου).